googleeed422574d7fd0df.html İnternetten Para Kazanmak İçin En Etkili Yöntem: Musa Erdoğmuş - Google Kazançları Kitabı İndirmek İyi Bir Seçim mi?

Musa Erdoğmuş - Google Kazançları Kitabı İndirmek İyi Bir Seçim mi?

Türkiye’nin ilk affiliate marketing eğitim seti olan Google Kazançları Kitabı (tıkla indir) bir çok girişimci için ilham kaynağı olmuştur. İlk olmasına rağmen bugüne kadar bu kitaptan hiç bahsetmemiş olmamın sebebi ise yeni kitapların daha güncel olduğunu düşünüyor olmamdı. Fakat bugün fark ettim ki Google Kazançları Kitabı (indir) artık bir kitap değil, bir videolu eğitim seti olmuş. Bu vesile ile güncellenmiş ve Google’ın son yeniliklerine de ayak uydurmuş.

GoogleKazançlarının başarılı olduğuna karar vermemdeki bir etken de izlediğim videolar oldu. Çünkü bu videolardan birindeki konuşmacı olan Fatih SERDAR (kimdir) bugün başkalarına affiliate eğitimi verecek duruma gelmiş ve Affiliate Uzmanı (tıkla incele) isimli kitabı yayınlamış. Ocak 2010′da Google Kazançları kitabı sayesinde ilk defa affiliate marketing öğrendiğini belirten Fatih, sadece birkaç ay içinde profesyonel olup Affiliate Uzmanı olarak bir eğitim seti yayınlayabilecek seviyeye gelebildiğine göre Google Kazançları kitabı gerçekten çok iyi bir eğitici olmalıdır. Bu yüzden Google Kazançlarını size de gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

GOOGLE KAZANÇLARI PDF İNDİRhttp://www.internetteparakazan.net/

0 yorum:

Yorum Gönder